Každý den žiju to, co učím.

O mně

Co dělám?

Jsem ten, kdo vám chce pomoci dostat tělo do pohody. A to bez drastických přikázání a omezování. Naučím vás vnímat potraviny jako pomocníky, kteří slouží vašemu zdraví, síle, sportovnímu výkonu a vitalitě. Nevěřím na univerzální poučky. Každý člověk je jedinečný. Když najde to, co mu opravdu prospívá, bude se cítit každý den lépe, kondice poletí nahoru. Dávám šanci i alternativním způsobům stravování – vždy ale přihlížím k seriózním vědeckým faktům. Jmenuji se Kateřina Šviráková. Těší mě.

Proč to dělám?

Většinu svého profesního života jsem strávila v nadnárodní firmě, kde jsem vedla odborné přednášky. Přitom jsem ale neustále toužila věnovat se naplno tomu, co opravdu miluji a znám. Zdravé výživě a pohybu. Nakonec jsem našla sílu postavit se na vlastní nohy. Nyní využívám své zkušenosti v komunikaci s lidmi k tomu, abych mohla druhým pomoci utužit zdravý kořínek, zajistit atraktivní vzhled i vybudovat sebedůvěru.

Jak dlouho to dělám?

S výživou jsem začala v roce 2009 u Petra Havlíčka. Od té doby jsem prošla řadou studijních programů a škol. Největší inspiraci mi ale dal vzdělávací systém Martina Jelínka, který staví na vnímání vlastního já a přitom se opírá o výzkum a fakta.Netrávím ale celý den jen studiem potravin. Miluji pohyb!Jsem trenérka tenisu,a když neučím  správně údery, jezdím dlouhé trasy na kole uprostřed lesů. Běhám a chodím túry se psem, který mě doprovází téměř při všech mých aktivitách, takže nás nakonec potkáte i ve fitku.
A největší radost mám stejně s olympijskou osou!

Máte zájem o konzultaci?

Bydlíte mimo Prahu nebo máte málo času?

Nevadí – spoustu věcí můžeme probrat na Skypu.