Povzbuzení a motivace,
nikoli promarněný čas.

Pro firmy

Více než deset let jsem vedla odborné přednášky ve velké nadnárodní firmě. Zkušenosti s komunikací s lidmi si nechci nechat pro sebe. Velmi dobře vím, co a jak zaměstnancům předat, aby si z času stráveného se mnou odnesli pozitivní zkušenost. Nabízím přednášky pro skupiny i individuální konzultace.

Přednášky a workshopy

Potrava pro mozek: Čím ho zásobit, abyste byli v práci výkonní a lépe zvládali stres? Poradím, jak obohatit jídelníček o pokrmy a doplňky, které dělají dobře nejen vašemu žaludku, ale i mozku.
Sportovní akce: Potřebujete připravit na aktivní teambuilding nebo na utkání s konkurenci? Poradím vám, na co se zaměřit, abyste skončili jako vítězové, ne jako lazaři.
Sedavé zaměstnání: Co znamená pro vaše zdraví a jak se s ním vypořádat? Rozeberu zdravotní aspekty kancelářské práce a naučím vás, že bojovat s nimi zvládne každý.
Sezónní přednášky: Každé roční období si žádá trochu odlišný životní styl. Ráda vás přesvědčím, že několik dobrých rad dokáže zahnat nachlazení lépe než balení léků!

Osobní konzultace

Zdraví jako benefit: Nabízím výživové poradenství pro zaměstnance v prostorách vaší firmy.
Sestavení zaměstnaneckých programů: Pomohu vám sestavit dlouhodobý program zaměřený na zdraví, sport nebo wellness, který vaši zaměstnanci ocení a budou se na něj těšit.
Práce, rodina… a sport: Skloubit rodinný, pracovní a zdravý život vyžaduje vždy extra úsilí. Když si ale necháte poradit, jak na to, půjde to mnohem líp.
Zdravá kantýna: Zajišťujete stravování pro zaměstnance nebo máte ve firmě restauraci? Poradím vám, jak poskládat menu, které bude vyhovovat a chutnat.

Máte zájem o konzultaci?

Bydlíte mimo Prahu nebo máte málo času?

Nevadí – spoustu věcí můžeme probrat na Skypu.